Zlacení galvanické - BIPI  s.r.o.

Zlacený osvěžovač vzduchu

Originální prezentace firmy

Chcete dát Vašim obchodním partnerům opravdu originální a luxusní dárek s prezentací Vaší firmy? Nabízíme luxusní osvěžovač vzduchu v originálním designu zlaté cihly vhodný především pro strategické partnery z oblasti financí, investic a vrcholového managementu.

Levnější papírová varianta osvěžovače je vhodná pro méně náročné aplikace - např. pro hotely, autosalóny, prodej na benzínových pumpách apod...

Chráněno užitným vzorem pro všechny státy EU !

Ukázka pozlacené varianty zlaté cihly - osvěžovače vzduchu

Ukázka pozlacené varianty zlaté cihly - osvěžovače vzduchu

 

Postupné uvolňování vůně

Odlišností našich osvěžovačů oproti jiným běžným osvěžovačům (prodávaným např. na benzínových pumpách) je použití moderní třívrstvé technologie, která zajišťuje postupné uvolňování vůně osvěžovače i při úplném vyjmutí osvěžovače ze sáčku.

Cerifikát registrace ochranné známky

CERTIFIKÁT O REGISTRACI - CERTIFICATE OF REGISTRATION

Zlatá cihlička jako osvěžovač vzduchu byla certifikována jako ochranná známka pro celou EU 01/06/2010, číslo osvědčení 001714163-0001.

Certifikát o registraci ochranné známky

Certifikát o registraci ochranné známky - platné ve všech státech EU

 

Zlatá cihla jako dárek

Myslíte si, že by Váš klient či obchodní partner ocenil jako dárek pěknou zlatou cihlu s dokonalým designem a logem Vaší firmy? Potom využijte náš zlacený osvěžovač vzduchu, který zajistí kvalitní prezentaci Vaší firmy v očích Vašich VIP klientů.


nahoru
© 2013 Pavel Müller | Galvanické zlacení a stříbření předmětů na zakázku